دندانپزشکی در میدان ملت

دندانپزشکی دکتر دلگشا در میدان ملت آماده ارائه خدمات به شما مراجعین عزیز می باشد.

کلینیک دندانپزشکی دکتر دلگشا در میدان ملت تأسیس گردیده است. این مجموعه مأموریت خود را همراهی با بیه مراکز دندانپزشکی برای ارایه خدمات تکمیلی دندانپزشکی از جمله خدمات تخصصی ودر تمامی رشته ها و خدمات تحت بیهوشی قرارداده است. بهره مندی از دانش علمی و تجربه بالای موسسین و متخصصان این کلینیک، همچنین امکانات و تجهیزات بروز و کارآمد از جمله مشخصات منحصر به فرد این مجموعه میباشد.

دندان‌ها به طور کلی از ۲ بخش ریشه و تاج که روی ریشه قرار میگیرد، تشکیل می گردند. ایمپلنت از جنس تیتانیوم که فلزی خنثی می باشد و با بدن سازگاری دارد، ساخته می‌شود و به همین جهت بعنوان غیرخودی توسط بدن شناسایی نمی‌شود.

این فلز در اوایل در پای افرادی که استخوان پای آنان صدمه دیده بود، استفاده میشد و در سال ۱۹۵۲ نظریه کاربرد آن در استخوان فک توسط  دانشمندی به نام اینگوار برنمارک ارائه گردید و آن را ایمپلنت نامید و اولین ایمپلنت‌ها در سال ۱۹۶۵ تولید شدند.

محدودیت سنی در این روش درمان وجود ندارد و هر فردی به سن رشد رسیده باشد و بتواند بهداشت دهان و دندان خود را رعایت نماید، می‌تواند از این روش درمان برای درمان دندان‌های از دست رفته خود استفاده نماید.

جهت نمونه افرادی که در کودکی و پس از رویش دندان‌های دایمی یک یا چند دندان خود را بر اثر حادثه‌ای از دست داده‌اند پس از ۱۶ سالگی می‌توانند برای جایگزین  دندان‌های مراجعه نمایند و یا کسانی که با بالاتر رفتن سن دندان‌هایشان پوسیده شده و از دست رفته می‌توانند از ایمپلنت دندان برای جایگذاری دندان‌های از دست رفته خود استفاده نمایند و یا هر فردی در هر سنی می‌تواند از این روش درمان استفاده کند.

برچسب ها: دندانپزشکی در میدان ملت – دندانپزشکی میدان ملت -دندانپزشکی در میدان ملت تهران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *