دندانپزشکی خوب در تهران

دندانپزشکی خوب – دندانپزشک خوب – دندانپزشکی خوب در تهران

دندانپزشکی دکتر دلگشا در تهران آماده ارائه خدمات حرفه ای به شما مراجعه کنندگان عزیز می باشد.

کامپوزیت ونیر چیست؟

ونیر یک لایه‌ نازکی از نوعی چینی به نام پرسلن میباشد که بر روی سطح بیرونی دندان قرار خواهد گرفت، دقیقا مانند قرار گرفتن یک ناخن مصنوعی روی ناخن. در برخی موارد مواد کامپوزیت طبیعی رنگی به جای ماده‎ی چینی استفاده می گردد.

ونیرها می‌توانند رنگ، شکل و موقعیت دندان‌های شما را بهبود بدهند. سایه‌ دقیقی از پرسلن را می‎توان انتخاب نمود تا رنگ مناسبی به یک دندان تغییر رنگ یافته داده یا تنها دندان‌های جلویی را روشن نماید.

ونیر نیز می‌تواند دندان لب پر شده‎ی شما را نیز ترمیم نماید. پرسلن با جایگزینی قسمت ضخیم‌تر به جای بخش شکسته، همه قسمت‌های جلویی دندان را پوشش بدهد. همچنین ونیرها می‌توانند برای بستن شکاف‌های کوچک زمانی که ارتودنسی راه کار مناسبی نیست، استفاده گردند. در صورتی که دندانی کمی از موقعیتش خارج گردد در برخی مواقع یک ونیر می‌تواند آنها را با نظم در کنار یکدیگر قرار بدهد.

دندانپزشکی

دندانپزشکی رشته ای میباشد که جسم فرد عمل کننده را بصورت کامل تحت تاثیر قرار میدهد.

دندانپزشک باید با انجام ورزش های مورد نیاز به قوی کردنعضلات و سلامت جسمانی خود بپردازد. زیرا در غیر این صورت عمر کاری دندانپزشک کاهش می یابد و سلامت جسمش هم دچار مشکل میگردد. چون دندان پزشک در زمان طولانی یک وضعیت یکسان دارد این می تواند به گردن و کتف و کمر او صدمه بزند. دندانپزشکی رشته ای است که رعایت اصول استرلیزاسیون در آن بسیار پر رنگ میباشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *